Prodajem Rise of the Ronin Guest

Za 4000 :slight_smile:

Kontam da niko ne pravi share temu ovde, pa možda da krenemo od nekih naslova.

Ovo je mozda prvi put da vidim da gost kosta isto ili malo vise od primarnog.
Svakako srecna prodaja :slightly_smiling_face:

Isto? Više? Gde?

Ne znam, ja na Razmeni viđam samo 4000 i 5000 cene, ispod toga ne, ako nađeš negde jeftinije kaži, ja tek treba da vidim kako bih uzeo.

A da nije ebay, kupujem prodajem i ljudi kojima se ne može verovati.

1
2

1 Like

Pa dobro generalno ako pravite zajedno share igra je 70$ pa zbog toga, ako se uzima od prodavaca ( proverenih ) gost je oko 3500 din , nije neka kinta mada svakako kontam da ako vi pravite share da je dosta jeftinije.

cene su te danas na zalost svuda na razmeni

ja stavim uvek jeftinije ako ja pravim

ovo je 1:1 us preko amazona kodovi

ko ima fore preko turske mnogo je jeftinije da se napravi

1 Like

Rekoh, jos uvek nisam istrazivao gde uzeti i koje kodove, jer od skoro ponovo imam playstation, ali ako bi ispalo jedtinije, naravno da bih samo podelio sa nekim

Sa turrske nisam planirao da uzmem, gledao sam australiju samo sto ispada 76€ ne racunajuci free prilikom kupovine sto je oko 9000

1 Like

Ovo sam ja recimo nasao.

a gde?

Na fejsu u grupi za konzole. Tamo se zna ko je proveren , al takodje ne mogu reci naisao sam i na skuplje od 4k. Nebitno, da ne prosirujemo pricu nadam se da ce se neko javiti :muscle:

Nisam član tih grupa a i iskreno malo mi je bezveze da to radim sa ljudima koje ne poznajem.

A$125 je, kao što rekoh, ako neko želi ranije da se igra, to je oko 76€.

Svakako ipak ću dobiti retail kopiju par dana posle izlaska, tako da može da se zaključa.

1 Like

70$ je preko amazona us kodovi? Kakva australija :slight_smile:

A dan ranije a meni treba za coverage… :frowning:

A pošto sam skontao da je puno, ipak ne vredi, bolje da sačekam… sačekaće i content

1 Like