Marvel 1943: Rise of Hydra Official Story Trailer | State of Unreal 2024

https://x.com/ign/status/1770491953295073387?s=46&t=nrdnHcuQLnrP54cvvGagJg

6 Likes

Obećava, izgleda odlično

Da zaista obećava, napokon nešto konkretno i obećavajuće gde ono na prvi pogled odma vidiš da je to to. :wink:

Šta je ovo sunce ti poljubim :open_mouth: Setting je brutalan, grafika izuva… Smorile me ove Marvel igre ali ovo mi se baš sviđa, najviše zbog perioda u kom je smeštena, taj sneg i sl. :ok_hand:

1 Like

Amy Hennig gospođetina, ovo će da kida :muscle:t2:

2 Likes

Inace bila bi fora da u jednoj od misija, tamo negde u 5. chapteru Black Panther i Captain America sretnu druga Valtera. :wink:

Ono vec vidim u najavi , Marvel 1943 : Ryse of Hidra Walter DLC. :d

1 Like

Ni malo mi se ne svidjaju trendovi. Gaji se fantasy zanr i cini mi se da je ovo cetvrta ili peta Marvel igra u zanjih dve godine :worried:

Inače vec vidim ono glavni negativac i final boss Crvena Lobanja iliti Red Skull.

Nego evo malo nesto sa wikipedia-je u poreklu Hydra organizacije :

Before the evolution of mankind, a cabal of immortal hooded reptoids came to Earth, planning to start a legacy of evil. Millions of years later, they corrupted an Asian secret society of geniuses known as the Brotherhood of the Spear, which resulted in that group being called “the Beast” by the [Brotherhood of the Shield]. They corrupted Brotherhood of the Spear spread out, ingraining itself like a multi-headed serpent into all facets of human society, from science to magic to politics.

E sad sto bi rekao Dejvid Ajk, pa jel moguce, pa zar opet reptili, ko bi rekao. :confused: :astonished:

1 Like