ELDEN RING Shadow of the Erdtree | Official Gameplay Reveal Trailer

3 Likes
  1. jun, $40. Idemo!
1 Like

Al ce ovo biti tesko :joy::joy:

2 Likes

1 Like

Jel sam corav ili ne vidim ovde nikakvo poredjenje. Ocekuju da imamo Limgrave u glavi?

Aha, znaci tolka ce biti… pa i nije nesto. :confused:

U tom sluÄŤaju malo su ga preterali sa cenom od 40$ za DLC.

2 Likes

Bukvalno sam isto pomislio pogotovo kada se pogleda koliko su vremena imali za dlc… Ali valjda će priča valjati.

Uzmite u obzir da je Limgrave deo full mape i da je bio startna zona gde sem zmaja konjanika i onog zamka dole pa i nije bilo bas necega. Velicina DLC-a u obliku Limgrave-a ne mora nuzno da znaci da ce toliko biti i contenta. Myiazaki je rekao da ce tu biti ja mislim 4 legacy dungeona, i full underground. sto znaci da u startu je duplo veca od Limgrave-a, Ta velicina mape da se nafiluje svime i svacime, lagano 50 sati igranja.

2 Likes

Hm, Weeping Peninsula je deo Limgravea?

jeste. baci pogled na mapu, samo full zone imaju imena

1 Like

Ah, pa onda ok, to je sve ukupno dosta za istraživanje i već u trejleru vidimo da ima više bossova. Plus sigurno nisu prikazali sve. 100 sati već vidim.

1 Like

You’ll need to raise this new attack power stat to make a dent in the health bars of its new bosses, a few of whom will be equal to Malenia in difficulty

To vi sto niste grindovali levele na ptici, meni je Meli bila bas lagana. :man_dancing: